BIKEACTION - prémiová kola, komponenty a doplňky

Jme výhradním dovozcem a distributorem značek Rocky Moutain, Fidlock, Evoc, Dynaplug, Kommit pro český a slovenský trh.

Zakládáme si na poskytování prémiových produktů a služeb a podpoře cyklistické komunity.

Můžeme se pochlubit týmem odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti cyklistiky. Tento tým se neustále snaží sledovat nejnovější trendy a technologické inovace, aby zákazníkům na českém a slovenském trhu nabídl produkty, které vyhovují jejich potřebám a překračují jejich očekávání.

V našem portfoliu naleznete pouze prémiové produkty pro cyklistiku a outdoorové aktivity. Od horských, gravel a elektro kol po doplňky a vybavení pro cyklistiku.

Naši zákazníci od nás mohou očekávat vysokou úroveň zákaznického servisu. Každému zákazníkovi poskytujeme osobní a profesionální přístup.

Podporujeme cyklistickou komunitu prostřednictvím naší aktivní účasti na cyklistických veletrzích, festivalech a závodech. Tím se snažíme podporovat a rozvíjet cyklistickou kulturu a propagovat zdravý životní styl spojený s aktivním pohybem

Ve svém podnikání klademe důraz na udržitelnost a ekologickou odpovědnost. Spolupracuje s výrobci, kteří sdílejí podobné hodnoty a snaží se minimalizovat negativní dopady své činnosti na životní prostředí.

Náš YouTube kanál

Dejte nám o sobě vědět

Sociální média – sledujte nás