Dynaplug PRO EXTREME ALUMINIUM KIT

ZnačkaDynaplug
Katalogové čísloDPX-AL-1250
EAN852975001250
Dostupnost Na dopyt
Cena
77,00 € s DPH
PopisPRO XTREME je nejuniverzálnější edice s ergonomickým designem, který usnadňuje opravu celé řady defektů, a to zejména těch v nejtěžších běhounech až do tloušťky 1-1/8”.

PRO XTREME je nejuniverzálnější edice s ergonomickým designem, který usnadňuje opravu celé řady defektů, a to zejména těch v nejtěžších běhounech až do tloušťky 1-1/8”. Pevná koncovka má široký plochý povrch, na který lze dokonce poklepat kladivem, aby se usnadnilo zasunutí zástrčky. Má pět obrobených přihrádek, ve kterých jsou uloženy další zaváděcí hadičky, vzduchová zátka a čisticí nástroj. Závity koncovek Xtreme jsou kompatibilní s nástrojem Pro, díky čemuž jsou koncovky zaměnitelné. K dispozici v hliníku 6061 nebo nerezové oceli 303.

Navrženo speciálně pro opravy defektů v těžkých bezdušových pneumatikách pro osobní automobily, nákladní automobily, čtyřkolky, obytné vozy, obytné vozy, obytné vozy a traktory s maximální tloušťkou pneumatiky 1-1/8” a minimální tloušťkou 3/16” v bodě punkce. Snadno použitelný, úhledný a čistý. Nejsou potřeba „výstružníky“, špinavá lepidla nebo rozpouštědla. Stačí nasadit pneumatiku a jste připraveni vyrazit.

Obsah balení:

1 - Dynaplug® Pro Xtreme tool

8 - Tire repair plugs

3 - Insertion tubes

1 - Air stopper

1 - Clearing attachment

1 - Pipe cleaner

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Hodnotit produkt mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se

U tohoto produktu zatím nikdo komentář nevložil, buďte první.
Nový komentář

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují

Poslední navštívené