ROAD BIKE CONVERSION KIT

ZnačkaDynaplug
Katalogové číslo1663
EAN852975001663
Dostupnost In stock (5 ks)
Cena
20,90 € s DPH
PopisNový Road bike conversion kit – doplňek k Vaší sadě Dynaplug AIR Pořídili jste si sadu Air kit a chcete jej používat na opravy Vašich silničních galusek? Doplňte si Vaši novou sadu o Road bike conversion kit a užívejte si bezstarostnou jízdu! Road bike conversion kit má kratší aplikátor, při jehož použití nemusíte mít strach že byste neopatrnou manipulací nebyli schopni Vaši galusku opravit a nahustit zároveň. Aplikátor, který se dodává k Air Kitu je delší a tím pádem i nahuštění a oprava galusky s ním je komplikovanější. Road bike conversion kit jednoduše našroubujete na místo klasického aplikátoru a pak už jen pohodlně opravujete defekty u Vašich silničních galusek.

Nový Road bike conversion kit – doplňek k Vaší sadě Dynaplug AIR

Pořídili jste si sadu Air kit a chcete jej používat na opravy Vašich silničních galusek? Doplňte si Vaši novou sadu o Road bike conversion kit a užívejte si bezstarostnou jízdu!

Road bike conversion kit má kratší aplikátor, při jehož použití nemusíte mít strach že byste neopatrnou manipulací nebyli schopni Vaši galusku opravit a nahustit zároveň. Aplikátor, který se dodává k Air Kitu je delší a tím pádem i nahuštění a oprava galusky s ním je komplikovanější. Road bike conversion kit jednoduše našroubujete na místo klasického aplikátoru a pak už jen pohodlně opravujete defekty u Vašich silničních galusek.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
U tohoto produktu zatím nikdo komentář nevložil, buďte první.
Nový komentář

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují

Poslední navštívené