Opožděné dodávky kol 2022

Opožděné dodávky kol 2022

Vše, co potřebujete vědět o zpoždění modelů kol 2022

Poptávka po nových kolech je historicky nejvyšší. To je úžasné. S obrovskou poptávkou však přichází několik výzev, o nichž chceme, abyste věděli.

Věc se má takto.

Problémy s dodavatelským řetězcem vlivem COVID-19 drasticky zpomalují dodávku kol obchodníkům po celém světě a z toho důvodu budeme i nadále zaznamenávat zpoždění při doručování modelů 2022 do obchodů po celém světě.

Není to ideální situace a chceme být vůči Vám zcela transparentní ohledně toho, proč se to děje a co můžete očekávat.

Zde je to, co potřebujete vědět:


Dodavatelé komponentů mají problémy uspokojit poptávku

Co se děje:Výrobci komponentů (brzdy, přehazovačky, kliky, kola atd.) nebyli schopni vyrobit dostatek komponentů tak, aby uspokojili zvýšenou poptávku. Nyní sice začínají zvládat tuto poptávku, zatím to ale není dokonalé a stále dochází ke zpožděním.

Co to znamená:Abychom mohli vyrábět kola Rocky Mountain 2022, potřebujeme komponenty! Zpoždění od výrobců komponentů tedy znamená zpoždění ve výrobě kol. Očekáváme zpoždění výroby a dodávek modelů 2022, ale nemůžeme s úplnou jistotou říci, jak dlouhá tato zpoždění budou.

Uzavřené továrny

Co se děje:Jak se svět stále potýká s přetrvávajícími a pokračujícími účinky COVID-19, různé části světa se nacházejí v různých fázích obnovy. Země, kde se vyrábějí a montují naše kola, jsou i nadále vážně zasaženy pandemií COVID-19.

Co to znamená:Továrny se otevírají se sníženou kapacitou, aby byla zajištěna bezpečnost každého, kdo tam pracuje. V některých případech jsou továrny stále zavřené. Výsledkem je pomalejší doba výroby, montáže a dodání našich kol.

Snížená dostupnost námořní přepravy

Co se děje:Většina jízdních kol se vyrábí v jihovýchodní Asii. Poté jsou přepravena námořní přepravou do cílového přístavu a poté nákladním autem do obchodu s jízdními koly. Kvůli pandemii je kapacita námořní přepravy extrémně omezená. Zpoždění byla častá a budou pokračovat, dokud se kapacita nákladní dopravy nevyrovná poptávce.

Co to znamená:Možná to zní, že se stále opakujeme, ale dodání modelů kol 2022 do obchodů bude zpožděno. Usilovně pracujeme na tom, aby byli všichni naši prodejci informováni o termínech dodání. Ani my však nemáme úplný přehled o dobách přepravy - takže mohou nastat období, kdy ani my v Rocky Mountain nebudeme vědět přesný termín dodání. Jakmile cokoli zjistíme, předáme to našim prodejcům.

Uvědomujeme si, že to není ideální situace. Děláme však vše pro to, aby prodejci Rocky Mountain byli v provozu. Budeme Vás i naše prodejce informovat o nejnovějších možných informacích.

Děkujeme za trpělivost

Váš tým Rocky Mountain