Uni Connector od Fidlocku vítězem prestižního ocenění

Uni Connector od Fidlocku vítězem prestižního ocenění

Jsme nesmírně hrdí na to,  že univerzální konektor získal jedno z nejprestižnějších ocenění v oboru: Design and Innovation Award.

Ceny za design a inovace uděluje porota složená z odborníků z oblasti cyklistiky, která každoročně oceňuje nejlepší výrobky pro jízdní kola a jízdní kola samotná.

Oficiální prohlášení poroty o Fidlock Uni konektoru: „Uni Connector kombinuje patentovanou technologii TWIST společnosti Fidlock, který společně se systémem Boa poskytuje inovativní řešení pro ukládání různých věcí pro cyklisty a ty, kteří mají rádi své doplňky na dosah. Standardní lahve i plechovky, bunda či čepice nebo Bluetooth reproduktory se bezpečně připevňují k rámu díky neklouzavému povrchu a vysoké síle upnínacího systému Boa.  Díky Uni Konektoru můžete na svém kole převážet také měkké předměty, jako jsou například banány. V kombinaci s TWIST Uni Base je Uni Konektor praktickým řešením pro flexibilní rozšiřování úložného prostoru, a to i pro jízdní kola, která nejsou vybavena přípravou na upevnění fixního držáku.

 

V případě dotazů k tomuto produktu jsme Vám k dispozici na e-mailové adrese info@bikeaction.cz