Rocky Mountain SLAYER

Rocky Mountain SLAYER

Zabiják s maskou je ZPĚT!

Nově představené enduro s názvem Slayer disponuje 170mm zdvihu vepředu a 165mm vzadu.

Slayer sleduje nejnovější trendy, je navržen tak, aby zostudil nejtvrdší terény světa. Tomu je uzpůsobena geometrie, takže položená hlavovka (64,75 – 65,85 stupně), kratší zadní stavba, reach 444–455 ve velikosti L – to vše v celo-karbonové podobě.

Kolo je určené na rozsekané dráhy Světové enduro série i do bikeparků a na big mountain ježdění. Slayer byl navržen tak, aby vyhovoval nejnáročnějším požadavkům těch nejnáročnějších riderů světa.

Jeho největší předností je schopnost najít si cestu a držet rychlost v členitém terénu, rozhodně se ale neztratí ani jinde. Je to dobrý společník pro všechny, kteří milují allmountain. Je také (ostatně jako většina fullů od Rocky Mountain) vybaven systémem pro změnu geometrie – u Slayera, který není tak univerzálním bikem stačí 4 polohy, proto je zde zvolen systém RIDE4. Vyrábí se zatím pouze ve 4 velikostech a to S/M/L/XL. Je ve všech variantách vybaven teleskopickou sedlovkou a připraven na Di2 řazení. Ve všech velikostech pojme v přední části rámu láhev na vodu. Je připraven na obutí 27.5×2.5 “wide trail” pláště, ale je kompatibilní i s 26+ plášti (26×3.0).

   

Slayer a ostatní nové modely kol od Rocky Mountain zakoupíte u autorizovaných prodejců v ČR a na Slovensku