Představujeme Instinct Powerplay

Představujeme Instinct Powerplay

Po zkušenostech s naším prvním elektrobikem jsme se rozhodli, že ho neponecháme pouze ve verzi 27.5″ enduro all-mountain motorky s vysokými zdvihy, ale nabídneme ho i pro zákazníky, kteří preferují klidnější jízdu v terénu.

 

 

Podobně, jako u modelu Altitude Powerplay, jsme do existujícího modelu Instinct zabudovali náš patentovaný středový pohon Powerplay a vysokokapacitní plně integrovanou baterii. Vznikl tak elektrický trailbike se zdvihem 140 mm postavený tak aby zvládnul osazení jak 29″ tak pluskových 27,5″ kol Instinct Powerplay.

 

 

Na rozdíl od modelu Altitude jsme prozatím pustili do světa pouze hliníkové varianty modelu Instinct Powerplay.

Samozřejmostí je možnost měnit variabilně geometrii kola pomocí systému Ride-9.

Za zmínku pak stojí také inovované ovládání pohonu, které se výrazným způsobem zmenšilo a zlepšila se také jeho ergonomie. Tento ovladač je pochopitelně použit na celé modelové řadě. Má vibrační odezvu a pomocí barevných diod zobrazuje jak stav nabití tak změnu jízdního režimu. Pomocí blootooth pohodlně připojíte Váš smartphone na kterém díky aplikaci ebikemotion můžete sledovat a vyhodnocovat veškerá zaznamenaná data.

 

 

Model Instinct Powerplay Alloy 50 nabídne petistovkovou baterii, zatímco dražší varianta Instinct Powerplay Alloy 70 je vybavena větší 632 Wh baterií. Obě kola se liší také ve specifikaci. Cenovky jsou o poznání příznivější než tomu bylo doposud u karbonového Altitudu Powerplay. Základní model Instinct Alloy 50 startuje na 130 tis. lépe vybavenou variantu Instinct Alloy 70 pak pořídíte za 156 tis Kč.

 

 

 

První zájemci se mohou fyzicky s těmito biky seznámit na prodejnách BIKENOTORIC Praha a Bicykly.cz Ostrava (kola jsou již naskladněna a fyzicky k vidění)