BIKEACTION distributorem značky Mr.Wolf

BIKEACTION distributorem značky Mr.Wolf

Představujeme Mr.Wolf

 

 

S motem „řešíme problémy“ byla na trh uvedena progresivní Italská značka Mr.Wolf

Hi-end technologie, 5 let vývoje v laboratořích a tisíce kilometrů strávených v sedlech Enduro, DH a Elektrokol při testování výsledného produktu.

A to vše proto, aby nám odpadly starosti s defekty!

S cílem nahradit vzduch v plášti tou nejsofistikovanější polyuretanovou směsí na světě, která odolá nárazům, ochrání Váš ráfek, bude dlouhodobě stabilní a umožní nám užívat si jízdu bez starostí o to, kdy zase budu muset opravovat defekt nebo cvaklou duši. Od vývoje po výrobu made in Italy.

Jednoduchá montáž, zlepšení jízdních vlastností Vašeho kola a eliminace stresu z možného defektu jsou výsledkem snahy o změnu v cyklistice!  Posun o level výš!

 

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout produkty od značky Mr.Wolf, díky kterým bude jízda na kole opět o něco příjemnější než doposud!

A co Vlastně Mr.Wolf nabízí?

 

BANGER – Banger je systém, který používá technopolymer s velmi nízkou hustotou, je navržen a vyvinut speciálně pro MTB sektor. Může být aplikován do jakékoliv pneumatiky, montáž probíhá snadno a rychle (10 sekund) na jakémkoli typu bezdušového ráfku, který je k dispozici na trhu. Banger snižuje objem vzduchu uvnitř pneumatiky o 95%. Nárazy jsou absorbovány, vibrace jsou sníženy a stabilita výrazně vzroste. Jakmile aplikujete Banger do Vašeho pláště, stačí ujet jen pár metrů a objevíte zcela nové vlastnosti vašeho kola. Díky velmi sofistikované technologii vyróby polymerů a její pružnosti zaručuje Banger hladký pocit z jízdy, rychlost a bezpečnost. Banger také poskytuje neuvěřitelnou „prevenci proti defektu“, což snižuje riziko průrazů nebo řezů pneumatik až o 90%

 

 

 

SMARTMOUSSE – Ze zkušeností konstruktérů MrWolf a KnowHow, které vyplynulo ze spolupráce s výrobcem pěnových vložek pro motocyklový Enduro World Championship, je zde Smart-Mousse! První skutečné řešení proti defektům určené pro eBiky. Řešení, které kombinuje aktuálně to nejlepší na světě z teknologie výroby polymerů v kombinaci s možností ladění tlaku díky vložené SmartDuši. To vše nám umožnilo vyrobit prodkut, který Vám nabídne naprosto jedinečný zážitek z každé nové jízdy bez nutnosti myslet na problémy spojené s defekty.

 

´RECCHIE –‚Recchie je produkt určený pro bezpečnost jezdců, který chrání nejvíce zranitelné části jezdce a kola: ruce a brzdy. Recchie je vyroben tak, aby poskytoval vysokou ochranu, přitom byl odolný a lehký.

 

Více info o značce najdeš na www.mrwolf.bike

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *